KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12735165
nr 1273 5165
Blandteknik
M Ljungstedt. Signerad, daterad -73, kor, 55x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 september 2019
kl 20:01:27
100 kr
350 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
ABC-flickor (Lisa Larson)